Ana sayfa Haberler

Arızalı kartuşların türleri ve nedenleri

Sertifika
Çin Shenzhen Nickvi Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Nickvi güvenilir bir şirkettir

—— işaret

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Arızalı kartuşların türleri ve nedenleri
hakkında en son şirket haberleri Arızalı kartuşların türleri ve nedenleri

Kartuş maliyeti, kenevir yağı markası bir müşterinin tüm maliyetinde yalnızca küçük bir pay alır, ancak kartuş, kullanıcıların CBD veya THC yağı tüketmesi için çok önemlidir.

 

Birçok müşteri, memnun bir kartuş tedarikçisi bulmakta güçlük çekiyordu.Yerel distribütörler ve büyük Çin fabrikaları pahalıdır, Çinli küçük fabrika çok daha ucuzdur, ancak kaliteli ve güvenilir bir tane bulmak kolay değildir.Güvenilir bir küçük kartuş fabrikası tedarikçisi, mevcut rekabette bir avantaj haline geliyor.

 

Çoğu kalite sorunu test, deneme siparişi ve ilk sipariş sırasında ortaya çıkar.İşte ortak kalite sorunları ve bunlara yol açan nedenler.

 

Sorun: Sızıntı
Sebep: Sızdırmazlık, delik boyutu seçimi ve doldurma yöntemi.

 

Sorun: Çalışmama
Sebep: Kısa devre veya açık devre.

 

Sorun: Yanan tat
Sebep: Yanma hızı ile yağ emme hızı arasındaki denge.

 

Sorun: Kırın ve parçalayın
Sebep: Malzeme kalitesi ve boyut toleransı.

 

Sorun: Tıkanma
Sebep: Delik boyutu seçimi ve yağda ıslatma.

 

Kabarcık, ağza yağ gelmesi, yağın renk değiştirmesi gibi başka kusurlu problemler de vardır.Tüm bu problemler delik boyutu seçimi, yapı, malzeme, süreç ve kalite kontrol ile ilgilidir.Tecrübelerimize göre iyi bir kusur oranı %0.3'ün altındadır.

 

Çoğu kenevir çıkarıcı, esrar vape markası sahibi, konsantrasyonların, damıtıkların, canlı reçinelerin, paramparçaların üretim sürecine aşinadır, ancak iyi bir kartuşun nasıl bulunacağı hakkında hiçbir fikri yoktur.Farklı fabrikalardan ve testlerden bir sürü farklı kartuş örneği isteyin, çok para harcayın, ancak yine de uygun bir seçenek bulamadınız.

 

Fabrikamız yukarıda belirtilen sorunları çözmüştür, iyi bir kartuş bulma konusunda hala herhangi bir sorununuz varsa bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.

Pub Zaman : 2021-05-20 11:22:53 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Shenzhen Nickvi Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Nick

Tel: 86 15914054045

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)